قوانین سایت پاترون

قوانین مندرج در این صفحه از سایت، آخرین و به روز ترین قوانین قابل قبول شرکت فرنام نقش پیشاهنگ است و تغییرات بعدی در همین صفحه درج خواهد شد.

مالکیت سایت :

سایتی که در آن هستید به نشانی www.patronco.net  متعلق به شرکت فرنام نقش پیشاهنگ تحت برند پاترون به شماره ثبت ۷۵۷۱ است و کلیه تصاویر، متون و نوشته ها، کدها و اطلاعات و همچنین تصویر محصولات تحت مالکیت این شرکت بوده و کپی برداری از آنها غیر قانونی است.

راه های ارتباطی و صفحات اجتماعی درج شده در سایت پاترون معتبر و قانونی می باشد و در صورت دریافت هرگونه پیام از راه هایی غیر از موارد درج شده، لطفا در اسرع وقت با تماس تلفنی یا اینترنتی مورد را به اطلاع کارکنان پاترون برسانید.

حریم خصوصی کاربران:

پاترون در جهت احترام به حریم شخصی بازدیدکنندگان و خریداران، سعی بر دریافت حداقل اطلاعات لازم را دارد و اطلاعات دریافت شده را نیز طبقه بندی و در آرشیوهای الکترونیکی امنی نگه داری خواهد کرد و تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار نخواهد داد.

اطلاعاتی که جهت استفاده از خدمات پاترون لازم است به شرح زیر است.

  • نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره تلفن ثابت و همراه، آدرس و کد پشتی  و آدرس پست الکترونیک، جهت ثبت سفارش خرید و ارسال کالای خریداری شده به خریدار و اطلاع رسانی های لازم در فرآیند خرید.
  • دریافت آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه جهت کسب امتیاز برای استفاده از خدمات مربوط به مد و پوشاک در سایت یا سایر فضاهای اجتماعی متعلق به پاترون

در صورتی که کاربر از دریافت خبرنامه یا پیامک یا پیام های دیگر در سایر فضاهای اجتماعی منصرف شود با استفاده از ابزار های تعبیه شده در هر محیط، قادر به انصراف از دریافت خدمت خواهد بود.