این روزها شلوارهای جین و کتان، طرفدارهای بسیاری دارند. اگر به شیک پوشی اهمیت می دهید، باید به کفشی که قرار است با شلوار جین و یا کتان خود ست کنید، توجه داشته باشید.

آقایان دقت کنند که، از آنجایی که شلوار جین نه  کاملا رسمی و نه کاملا اسپرت است، کفش متناسب با آن هم باید روی همین اصل انتخاب شود وکفش های نیم اسپرت انتخاب مناسبتری خواهند بود. پس کفش های مخصوص ورزشی و کفش های رسمی نوک باریک در کنار شلوار جین، ظاهر مناسبی ندارند و بهتر است دور آنها را خط بکشید.

شلوار کتان از نظر رسمی بودن در میانه قرار دارد، یعنی نه به اندازه شلوار پارچه ای رسمی و نه به اندازه شلوار جین اسپرت و غیررسمی می باشد. پس با شلوار کتان، انتخاب کفشی چرمی ولی نه نوک باریک، مناسب تر خواهد بود.

shoes-with-Jeans-for-men

خانم هایی که شلوار جین و کتان را انتخاب می کنند، آزادی بیشتری در انتخاب کفش دارند. کفش های نیم اسپرت،کفش های پاشنه بلند، کفش های بدون پاشنه و حتی چکمه های کوتاه و بلند مناسب خواهند بود.

البته انتخاب کفش مناسب با شلوار به نوع اندام هم بستگی دارد مثلا، اگر پاهای کشیده تری دارید بهتر است با شلوار جین جذب، کفش های فلت بپوشید تا از تمرکز روی پاهایتان کاسته شود. ولی اگر پاهای پُرتری دارید انتخاب کفش لژدار بلند با شلوار جین جذب، مناسبتر خواهد بود.

 Slip-on-Sneakers-with-Skinny-Jeans

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *