استفاده از کراوات یکی از ساده ترین راهها برای داشتن ظاهری آراسته است و همچنین اولین چیزی است که اطرافیان در برخورد با شما به آن توجه می کنند

پس باید در نظر داشته باشید که انتخاب کراوات با سایز مناسب برای هر شخص بسیار ضروری می باشد. یک کراوات می تواند به تنهایی بسیار زیبا باشد اما آنچه واقعا اهمیت دارد اینست که آیا برای شما مناسب می باشد یا نه؟!

حتما تجربه کرده اید که وقتی به فروشگاه می روید و با سایزهای مختلف کراوات مواجه می شوید، در انتخاب صحیح مردد می مانید. در این موارد باید سوالاتی را در ذهن خود مرور کنید که با پاسخ به آنها به نتیجه دلخواه خواهید رسید.

مثلا آیا کراواتی که انتخاب می کنید با  سایز بدن شما هماهنگی لازم را دارد یا نه؟ اگر کمی اضافه وزن دارید، انتخاب کراوات پهن کار چندان صحیحی نخواهد بود، هر چند رنگ آن با پیراهنتان متناسب باشد. همچنین باید به این نکته توجه داشته باشید که  آیا کراواتی که انتخاب می کنید با استایل شما همخوانی دارد یا نه؟

نکته آخر و البته مهمتر که باید در خرید کراوات به آن توجه نمایید اینست که باید پهن ترین قسمت کراوات با پهن ترین قسمت یقه کت هم اندازه باشد.
البته این یک اصل علمی یا قانونی نیست و شما می توانید اندکی یعنی حدودا  ۰.۲۵ اینچ تفاوت اندازه را نادیده بگیرید ولی انتخاب از روی این اصل باعث می شود ظاهرتان متعادل تر به نظر بیاید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *