امروزه تمامی افرادی که خواهان داشتن ظاهری آراسته هستند برای مناسبات مختلف و بخصوص برای جلسات رسمی از کراوات استفاده می کنند . حال اگر شما در جستجوی ظاهری رسمی تر هستید

باید این موضوع مهم را در نظر داشته باشید که کراوات شما هنگام انجام کار، غذا خوردن یا … ثابت نخواهد ماند که این مورد باعث نامرتب دیده شدن شما شده و کلا شما را از هدف خود که داشتن ظاهری مرتب است دور می‍سازد.

خوشبختانه در حال حاضر ملزومات مختلفی برای منظم تر دیده شدن کراوات وجود دارد. کلیپس کراوات یکی از اکسسوری های لباس می باشد که با اتصال کراوات به پیراهن ظاهری شکیل تر به شما می بخشد.

این اکسسوری به جنس فلزات مختلفی همچون طلا ، نقره و .. و حتی پلاستیکی در بازار وجود دارد .

اکنون با خود می اندیشید چطور وسیله ای به این کوچکی می تواند بعضی جاها به پر اهمیت ترین بخش در پوشش آقایان بدل شود !!! اما باید این نکته را نیز مد نظر قرار دهید که باید ها و نبایدهایی در مورد استفاده از کلیپس کراوات وجود دارد:

۱.کلیپس باید متناسب با پهنای کراوات انتخاب شود و خیلی بزرگ یا کوچک بودن آن می تواند مشکل ساز شود پس حتما دقت نمایید تا، برای کراوات باریک از کلیپس با طول ۱اینچ(۲.۵۴سانتیمتر) ، برای کراوات متوسط از کلیپس با طول ۱.۵ اینچ و برای کراوات پهن کلاسیک از کلیپس با طول ۲.۵ اینچ استفاده نمایید.

tiebarwidth-1

۲. نحوه ی قرار گیری کلیپس هم به اندازه سایز آن اهمیت دارد و باید در محلی پایینتر از وسط دکمه سوم و چهارم پیراهن مردانه استاندارد وصل گردد.

correct-position-of-a-tie-clip

۳. حتما حتما باید مطمئن باشید که کلیپس کراوات بصورت مستقیم و عمود بر راستای کراوات قرار گیرد.

۴. دقت فرمایید کلیپسی که استفاده می کنید برای رفع یک نیاز است و در صورتی که لازم ندارید از آن استفاده نکنید.مثلا استفاده از کلیپس کراوات زمانی که ژاکت یا جلیقه به تن دارید کاملا اضافی است.

photo_2016-12-26_13-02-59-copy

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *