همانطور که می دانید داشتن آراستگی و تیپ و استایلی تک، زمانی امکان پذیر است که شما بتوانید به خوبی لباس های خود را با هم ست کنید.

قبلا نکاتی در مورد نحوه ست کردن کراوات با پیراهن بیان گردید و حال قصد داریم نکاتی در مورد راههای صحیح ست کردن کراوات با کت وشلوار را مرور نماییم.

در قدم اول بهتر است به قفسه لباستان نگاهی بیندازید و کت شلواری را که دوست دارید بپوشید، انتخاب کنید. آن را روی یک سطح هموار، مثلا روی تخت یا میز تاشو پهن کنید. سپس پیراهن هایی را که می خواهید با آن کت بپوشید، انتخاب کنید. البته باید مطمئن شوید که رنگ کت و پیراهن با یکدیگر هماهنگ و متناسب است. پیراهن مورد نظر را در کنار کت قرار بدهید.

حالا کراواتهای مختلف را انتخاب کنید. آنها را بر روی کت و پیراهن قرار بدهید. بهترین روش برای تطبیق دادن آنها با یکدیگر، توجه به رنگ غالب پیراهن و کت و همچنین طرح اصلی آنها است.

برای یک کت شلوار و پیراهن ساده، می توانید از هر کراوات ساده ای که رنگ آن با کت و پیراهن شما هماهنگ باشد، استفاده کنید. البته این همیشه به این معنا نیست که مثلا آبی را فقط با آبی بپوشید. شما می توانید یک کراوات زرد رنگ را انتخاب کنید که بر روی یک کت شلوار و پیراهن آبی عالی به نظر می رسد. اگر می خواهید از رنگ متضاد استفاده کنید، از گردونه رنگی استفاده کنید.

زمانی که پیراهن سفید می پوشید، هر نوع کراواتی با آن خوب به نظر می رسد. پوشیدن کت شلوار سفید نیز مانند یک بوم سفید نقاشی است که شما می توانید هر رنگ و طرح کراواتی را که دوست دارید با آن بپوشید.

برای کت و شلوار راه راه، اگر راه های آن ضعیف و کمرنگ هستند، رنگ خود کت را زمینه اصلی قرار بدهید و کراوات را با آن هماهنگ کنید، درست مثل اینکه یک کت ساده پوشیده اید. اما اگر راه های کت برجسته و مشخص هستند، کراواتی را انتخاب کنید که به خوبی با رنگ راه های کت شما هماهنگ است. کتی با راه های قرمز مشخص را می توانید با کراوات قرمز رنگ بپوشید. کراوات شما می تواند ساده یا طرح دار باشد، اما مهم این است که با رنگ راه های کت متناسب باشد.

برای پیراهن طرح دار، رنگ کراواتی را انتخاب کنید که هنگام نگاه کردن به پیراهن از دور، آن رنگ غالب و برجسته است. شما می توانید با این پیراهن، یک کراوات طرح دار، راه راه یا چهارخانه بپوشید. به خاطر داشته باشید که وقتی کراوات طرح دار انتخاب می کنید به رنگ غالب آن دقت کنید تا با رنگ اصلی پیراهن متناسب باشد.

6bb4d5126a127b9014ba731e48ef542e

1a553f22a9d5aa645a40cb7db74f2fa7

b9bfb2ec36b33fbb04c17a7838ed97f0

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *