انتخاب مارک های معروف و لباس های گران قیمت زیاد مهم نیست و آنچه واقعا اهمیت زیادی دارد اینست که شما

نحوه ست کردن لباس ها را با هم بدانید . مطمئن باشید  که با انتخاب نادرست نه تنها شیک نخواهید بود  بلکه مورد مسخره اطرافیان نیز قرار خواهید گرفت. ما در این قسمت سعی داریم تا نکاتی را که باعث هر چه شیک تر بودن شما می شود ذکر کنیم.

ست کردن پیراهن ساده با کراوات

پیراهن های ساده واقعا دست شما را در انتخاب کراوات آزاد  می گذارند و شما می توانید هر طرحی را که تمایل دارید انتخاب کنید مثلا می توانید از کراوات های ساده و تک رنگ و یا حتی کراوات های طرح دار استفاده کنید. البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که در انتخاب کراوات تک رنگ، رنگ های تیره اولویت دارند و شما را سنگین تر نشان می دهند در حالی که کراوات های با رنگ خیلی شاد و براق کاملا اثر معکوس خواهند داشت.solid-on-solid-v4

کراوات های راه راه از جمله کراوت هایی هستند که می شود به راحتی با پیراهن ساده استفاده کرد.  اما در این مورد هم باید به نکات ریزی توجه کرد. لباس های با راه راه افقی شخص را چاق تر از آنچه هست نشان می دهند و بر عکس لباس با راه راههای قائم فرد را لاغرتر نشان خواهند داد، پس افراد لاغر اندام  بهتر است از استفاده از کراوات های با راه راه قائم اجتناب نمایند و برعکس.همچنین کراوات راه راه مورب برای هر اندامی مناسب است.

patterened-on-solid_v2

ست کردن پیراهن طرح دار با کراوات طرح دار

در این مورد حتما سعی کنید کراواتی که می پوشید با پیراهنتان دقیقا طرح یکسانی نداشته باشند چراکه در اینصورت کراوات اصلا به چشم نمی آید. بهتر است طرح های کراوات بزرگتر باشند.

 و در انتخاب رنگ کراوات و پیراهنتان این نکته را مد نظر داشته باشید که شباهت رنگی را بین این دو رعایت کنید. مثلا میتوانید از پیراهن چهارخانه به رنگ کرمی با کراوات قهوه ای سیر خالدار به رنگ سفید استفاده کنید.striped-on-check_v21

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *