خدمات پاترون

پاترون به عنوان اولین تولید کننده ایرانی انواع ملزومات پوشاک نظیر پاپیون، کراوات، دستمال جیب و … برای آقایان، بانوان و کودکان گرانقدر ایرانی، آمادگی خود را جهت عرضه خدمات، به شرح ذیل، به خانواده های عزیز ایرانی، صاحبان واحد های صنفی پوشاک مردانه، زنانه و بچگانه، فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای، تولید کنندگان پوشاک، ادارات و سازمان ها، شرکت های خصوصی، مهد کودک ها و سایر ارگان ها اعلام می دارد.

men-s-ties-Blue-grey-star-pattern-design-6-cm-new-men-s-fashion-narrow-tie - Copy

فروش عمده محصولات فروشگاه

می توانید مدل، طرح، سایز و رنگ های مورد نظرتان را از بین محصولات یا مواد اولیه موجود انتخاب نموده و  تعداد مطلوب را نیز مشخص نمایید تا با استفاده از تخفیفات ویژه ارائه شده با کوپن خریداری و در اسرع وقت دریافت نمایید. بدین منظور، جهت بهره مندی از کوپن مخصوص خود، از طریق صفحه “تماس با ما” اقدام فرمایید.

 

طراحی و تولید سفارشی

می توانید  بنا به سبک مطلوبتان، طرح، رنگ، مدل، پارچه، سایز و تعداد مورد نظرتان را  طی مذاکرات مجازی یا حضوری، مشخص نمایید تا محصول مورد نظرتان تولید و ارسال گردد. در صورتی که مایل به تولید محصول با لوگو و نام ارگان خودتان باشید با تشکیل یک تیم طراحی،  این کار را مطابق با نظر شما، به سهولت انجام می دهیم. بدین منظور نیز، از طریق صفحه “تماس با ما” اقدام فرمایید.

 

ارائه ست های خانوادگی

پاترون به منظور آراستگی هرچه بیشتر اعضای خانواده ایرانی، محصولاتی را متناظر با سن و جنسیت اعضای خانواده اما به صورت هماهنگ در یک استایل، ارائه می نماید. برای سفارش کالا، با ما تماس بگیرید.

 

ارسال به سراسر کشور

با استفاده از خدمات شرکت پست ایران، شرکت تیپاکس و همچنین شرکت های باربری فعال در پایانه های شهری، محصولات ارسال می گردد تا با کمترین هزینه در کوتاه ترین زمان، بسته خود را دریافت نمایید.