یکی دیگر از اکسسوری های مهم مردانه، کمربند است، که به صورت متداول مورد استفاده قرار می گیرد.

مانند همه لباس های دیگر، با انتخاب صحیح می توانیم فردی خوش تیپ با استایل خاص به چشم بیاییم، نه فردی که هیچ بویی از مد نبرده است!!!!

ما در این قسمت سعی داریم، همه آنچه که یک فرد نیاز دارد تا در مورد کمربند بداند در اختیارتان قرار دهیم تا همواره انتخابی اصولی و صحیح داشته باشید.

کمربندها در دو نوع، معمولی و یا رسمی وجود دارند، که بسته به موقعیت و همچنین شلواری که می پوشید، یکی از دو نوع را انتخاب خواهید نمود.

باید کمربندتان را با شلوارتان ست کنید. مثلا در کنار شلوار جین، از کمربند رسمی استفاده نکنید.

اگر کت و شلوار پارچه ای و رسمی میپوشید، کمربندی با سگک ساده، که جلب توجه نکند برای شما مناسب خواهد بود. اگر شلوار جین و کتان میپوشید اول ضرورت بستن کمربند را بررسی کنید چراکه این نوع شلوار ها اغلب نیازی به بستن کمربند ندارند. در غیر این صورت، دست شما در انتخاب کمربند باز است. ولی دقت کنید، سگک کمربندی که انتخاب می کنید، از پارچه کمر شلوارتان عریضتر نباشد.

جنس کمربند:

جنس کمربند اغلب از چرم است. چرم های مات برای کمربند مناسب اند در حالی که چرم های براق ( در اصطلاح چرم ورنی ) در اثر عبور از پل های سگک ممکن است در مدت کوتاهی دچار شکستگی شوند.

طول کمربند :

طول استاندارد برای کمربند، از ابتدای کمر تا سوراخ میانی است که در سه اندازه ۳۴، ۳۶ و ۳۸ یعنی سه سایز S، M  و L  تعریف می شود و باید بر اساس دور کمر خود، کمربند مناسب را انتخاب کنید.

201592501316452540a

belts-for-men-assorted-belts-on-display

belts-for-men-brown-belt-with-stainless-steel-buckle-comp-1024x576

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *